Osiedle Kazimierz to propozycja dla chcących połączyć wodę z ogniem

Życie w centrum podoba się nam coraz mniej. W końcu ile można znosić hałas, zanieczyszczone powietrze, korki i stres tym spowodowany? Do tego dochodzi często brak zieleni (tzw. klinów zieleni) i ogromny zaduch spowodowany gęstą betonową (albo szklaną) zabudową. Z drugiej strony chcemy mieć w miarę blisko do pracy, szkoły, kina, na stadion, do sklepów, pizzerii, lokali rozrywkowych.

Na szczęście da się pogodzić jedno z drugim. Osiedle Kazimierz w Gdańsku jest tak zlokalizowane, że nie dociera tutaj gwar wielkomiejskiego centrum, a z którym istnieje dogodne połączenie samochodowe i komunikacją zbiorową. Okolica jest cicha, spokojna, czysta, odpowiednio urządzona (sporo zieleni, ciekawa architektura, place zabaw).

Na osiedlu Kazimierz spotkasz przyjaźnie nastawionych sąsiadów. To są ludzie z takimi samymi marzeniami jak Twoje, więc z pewnością się dogadacie i będzie żyć w dobrych relacjach. Z Kazimierza w cztery minuty dojedziesz samochodem na obwodnicę, a w pięć - do centrum. Tyle samo zajmie Ci droga do centrum handlowego, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Wybierając osiedle Kazimierz, zyskujesz gwarancję życia w miłym, spokojnym otoczeniu, które spełnia oczekiwania ludzi szukających cieszy i prawdziwego relaksu po intensywnym dniu. Lokalizacja mieszkań umożliwia też bezproblemowe korzystanie z miejskiej infrastruktury, np. sklepów, kin, parków rozrywki.