Nowe mieszkania Gdańsk Wrzeszcz

Okazje dla inwestorów

Mieszkania są częścią dzielnicy i osiedla idealnego na spokojną starość. Nowe mieszkania w Gdańsku są zaprojektowane z myślą o najszybciej powiększającej się obecnie grupie społecznej. Na udogodnienia osobą starszym składa się szereg subtelnych szczegółów.

Podstawowe znaczenie ma tu lokalizacja. Wrzeszcz to dzielnica, w której znajdują się aż dwa szpitale, kilka przychodni i największy odsetek aptek w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Jest to też dzielnica cicha i spokojna.

Wiele udogodnień zawartych jest w samym projekcie inwestycji. Przede wszystkim windy, których jest więcej niż w typowych budynkach. Umożliwiają one szybkie dotarcie z parkingu podziemnego do swojego mieszkania. Budynek zaprojektowano tak, że żaden mieszkaniec z windy do drzwi apartamentu nie musi przejść więcej niż 8 metrów.

Jak wiadomo osoby starsze często poruszają się przy pomocy wózków inwalidzkich. Wychodząc im naprzeciw w mieszkaniach drzwi są szersze o 10 cm od standardowych. Oczywiście nigdzie w nowych mieszkaniach w Gdańsku nie ma progów.

W mieszkaniach urządzonych pod klucz łazienki są dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych. Wyposażone w specjalne umywalki i kabiny prysznicowe. To tylko nieliczne z powodów, dla których nowe mieszkania, Gdańsk i całe Trójmiasto może stać się przyjazne dla osób przeżywających właśnie piękną złotą jesień swojego życia.